Диван Ombra Gala Collezione з матрацом 18 см 2(180)FFW PRO, 213x109x101 см
Диван з матрацом призначеним для щоденного сну, з широким і комфортним як у справжнього ліжка спальним місцем. Сидіння м’які і не провисають, на спинці подушки на м'якому наповнювачі.
Розкладний механізм на італійському стелажі плюс дозволяє легко без зайвих зусиль розкласти ліжко з м'яким і еластичним матрацом. Товщина повного матраца 18 см. Після розкладання спинка знаходиться на висоті 4 см від підлоги та не торкається її.
Матрац PRINCE. Верхній чохол матраца виготовлений з тканини що підвищує міцність, стабільність розмірів, тактильний комфорт та розділення шарів. Нижній чохол матраца виготовлений з синьої 3D тканини для покращення повітропроникності та зовнішнього вигляду.
Функція EASY TO MOVE (ETM) – щоб вільно переміщувати меблі, є чотири транспортні колеса, розташовані під меблями.
Чохол, який виготовлений з оббивки корпусу та встановлений на каркасі спального механізму.
Тканини, що використовуються для оббивки, легко чистяться та стійкі до стирання, завдяки чому диван чудово виглядає навіть після років інтенсивної експлуатації. Для оббивки доступний великий вибір тканин європейських виробників, а також можна замовити диван зі шкіри.
Виготовляється диван на польській фабриці Gala Collezione.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Можливість вибору широкої гамми кольору, якості та дублення шкіри, однотонної тканини. |
| Розкладання | Італійський стелаж плюс, товщина матраца: 18 см |
| Ніша | Відсутня |
| Ніжки | Металеві чорні, 5 см |
| Сидіння | Поліуретанова піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Високоеластична піна |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 213 см |
| Глубина | 109 см |
| Висота | 101 см |
| Висота сидіння | 49 см |
| Глубина сидіння | 58 см |
| Спальне місце | 163x196 см |









