Диван Ulises Libro 3SFBK розкладний з ящиками в підлокітниках 251 см
Дивитись галерею
| Конфігурація | |
| Товар | З нішами в підлокітниках, на металевих ніжках, з ліжком |
| Оббивка | Тканина польських фабрик по типам: водонепроникна, водовідштовхуюча, легко чиститься, стійка до тварин. Текстура - трикотаж, велюр. |
| Розкладання | Підйом вверх і вперед на допоміжному автоматі easy lift (леопард) |
| Ніша | В підлокітниках |
| Ніжки | Металеві хромовані срібні |
| Сидіння | Високоеластична піна на пружинах Бонеллі і на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Високоеластична піна на еластичних ременях |
| Підголівник | Збільшує висоту спинки, змінює кут нахилу і фіксується |
| Додаткові опції | Можна вибрати додаткові подушки |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 251 см |
| Глубина | 108 см |
| Висота | 85-105 см з піднятим підголівником |
| Спальне місце | 195x140 см |





