Диван Vera Libro 3FBA розкладний без підлокітників 197x96x95 cm
Vera - сучасний розкладний диван ліжко без підлокітників з рівним спальним місцем. Розкладається він простою і легкою у використанні системою на допоміжному автоматі, яка піднімається і опускається легким рухом. Для постільних і інших речей доступна велика ніша.
Оригінальний дизайн дивана відрізняють рівні лаконічні форми і дві широкі подушки. Товсті та м'які подушки та сидіння виглядають дуже модно і зручні для сидіння. Також вони економлять корисну площу дивана і дають більше простору для відпочинку і розваг. Завдяки сучасним якісним наповнювачам з високо-еластичної піни і енергоємних пружин Бонеллі диван дуже зручний для сну, сидіння і лежання.
Виготовляється диван на польській фабриці Libro.
Всі комплектуючі та оббивка польського виробництва.
Спосіб раскладання на прикладі Play Full Blue
| Конфігурація | |
| Оббивка | Тканина польських фабрик по типам: водонепроникна, водовідштовхуюча, легко чиститься, стійка до тварин. Текстура - трикотаж, велюр. |
| Розкладання | Підйомна easy lift - леопард |
| Ніша | Велика ніша для речей |
| Сидіння | Високоеластична піна на пружинах Бонеллі |
| Спинка | Велика м'яка подушка |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 197 см |
| Глубина | 96 см |
| Висота | 95 см |
| Спальне місце | 196x139 см |
| Висота ніжок | 12 см |


