Крісло Dracena Unimebel 77x85x96 см
Дивитись галерею
Крісло з високою спинкою і вузькими підлокітниками на високих ніжках з натурального дерева від польської фабрики Unimebel.
Вузькі підлокітники економлять корисну площу і не займають зайве місце. В якості додаткової опції можна вибрати подушки - класичні розміром 40x40 см або довгасту подушку валик. Колір подушки можна підібрати в тон або вказати будь-який з доступних.
Виготовляється диван на польській фабриці Unimebel.
Всі комплектуючі та оббивка тільки польського виробництва.
В якості оббивки доступна тільки тканина з 4-х цінових груп - A, B, C, D. Для вибору доступні більше 200 відтінків і текстур тканини.
Колір дерева для ніжок і підлокітників можна вибрати в опціях.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Тільки тканина польських фабрик 4-х цінових груп - A, B, C, D, більше 200 зразків різної текстури, якості і кольору. |
| Ніжки | Масив дерева, 11 видів кольору ніжок |
| Сидіння | Високоеластична піна на пружинах бонель і на ортопедичних хвильових пружинах |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 77 см |
| Глубина | 85 см |
| Висота | 96 см |
| Висота сидіння | 44 см |
| Глубина сидіння | 54 см |






