Крісло Jana Gala Collezione з нішею 79x83/107x84/101 cm
Olbia - м'яке крісло для дому з нішею для речей від польського виробника має дуже приємні для сидіння подушки на м'якому наповнювачі top elastic.
Дизайн в цій колекції такий же універсальний як і конструкція. Досить просто вибирати з величезної кількості оббивки колір і матеріал, щоб він легко вписався в будь-який інтер'єр.
Можна замовити шкіряне крісло, також доступний великий вибір недорогої тканинної оббивки, яка як і всі інші комплектуючі - європейського виробництва і відповідно високої якості. Можна підібрати будь-який колір - білий, чорний, синій або будь-який інший з доступних зразків.
У колекцію входять три варіанти ширини дивана, три види кутових диванів, які можна купувати окремо.
Виготовляється крісло на польській фабриці Gala Collezione.
Всі комплектуючі та оббивка тільки європейського виробництва.
Для оббивки доступний великий вибір тканин, а також можна замовити крісло зі шкіри.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Можливість вибору широкої гамми кольору, якості та дублення шкіри, однотонної тканини, а також кольору нитки. |
| Ніша | Ніша для речей |
| Ніжки | 5 см |
| Сидіння | Високоеластична піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Піна top elastic на еластичних ременях |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 79 см |
| Глубина | 83/107 см |
| Висота | 84/101 см |
| Висота сидіння | 46 см |
| Глубина сидіння | 55 см |






