Крісло Wing Wajnert на дерев'яних ніжках FOT.BF 71x95x102 см
Дивитись галерею
| Конфігурація | |
| Товар | Крісло в стилі модерн на високих дерев'яних ніжках, з вухами, з високою, відхиленою назад м'якою спинкою. |
| Оббивка | Тканина європейського виробництва в різних цінових групах. Включає різну текстуру та параметри: легко чиститься, стійка до тварин, водонепроникна, антибактеріальна, вогнестійка. |
| Ніжки | Дерев'яні - вибір кольору в опціях |
| Сидіння | Високоеластична піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Високоеластична піна на еластичних ременях |
| Примітки | Ціна в тканині групи A1 |
| Стиль | Модерн, класичний |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 71 см |
| Глубина | 95 см |
| Висота | 102 см |
| Висота сидіння | 46 см |
| Глубина сидіння | 55 см |
| Висота ніжок | 20 см |







