Крісло Zafira Libro 1S 77x90x80 cm
Uzo - крісло для дому на хромованих ніжках від польської фабрики.
Оригінальний дизайн нашого крісла відрізняють рівні лаконічні форми і вузькі підлокітники. Вони виглядають дуже модно і дуже зручні. Також вони економлять корисну площу крісла і дають більше простору для відпочинку і розваг. Завдяки сучасним якісним наповнювачам з високо-еластичної піни і енергоємних пружин Бонеллі, крісло дуже зручне для сидіння. Завершують композицію стильні хромовані ніжки.
Можна додати додаткові подушки в опціях - маленькі чи великі. Колір подушки можна підібрати в тон або вказати будь-який з доступних. Також можна вибрати подушки з принтом Play - Rose, LOL, Euro, Gitara, Street, Chicago, Manhattan, Love.
Виготовляється крісло на польській фабриці Libro.
Всі комплектуючі та оббивка тільки польського виробництва.
В якості оббивки доступна найкраща тканина від польських фабрик. Подивитися зразки можна на вкладці.
На фото крісло представлено в тканині aston 16, eriko 14.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Тільки тканина польських фабрик в т.ч. з принтом |
| Ніжки | хромовані |
| Сидіння | Високоеластична піна на пружинах Бонеллі |
| Додаткові опції | Можна вибрати додаткові подушки і валики в опціях |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 77 см |
| Глубина | 90 см |
| Висота | 80 см |



