Кутовий диван Ambra Wajnert розкладний з подушками 2R L-1OT P 238x186 см
Дивитись галерею
| Конфігурація | |
| Товар | Розкладний кутовий диван малого розміру з м'якими подушками, вузькими підлокітниками, зі спальним місцем. |
| Оббивка | Тканина європейського виробництва в різних цінових групах. Включає різну текстуру та параметри: легко чиститься, стійка до тварин, водонепроникна, антибактеріальна, вогнестійка. Недоступно в шкірі і тканині з візерунком. |
| Розкладання | Підйом вверх і вперед на допоміжному автоматі 3DL (леопард) |
| Ніша | Присутня |
| Ніжки | Пластикові |
| Сидіння | Високоеластична піна плюс поліуретанова піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Поліуретанова піна на еластичних ременях. Великі м'які подушки, силіконово-пінний наповнювач. |
| Примітки | Ціна в тканині групи A1 |
| Додаткові опції | У комплектацію входять шість подушок |
| Стиль | Лофт |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 238 см |
| Глубина | 186 см |
| Висота | 95 см |
| Висота сидіння | 45 см |
| Висота спинки | 50 см |
| Глубина сидіння | 58 см |
| Спальне місце | 220x134 см |
| Висота ніжок | 6 см |











