Кутовий диван Basic Etap Sofa розкладний 2,5F-E-2SK QF+P, 237x85x232 cm
Basic - якісний кутовий диван з класичними рівними формами від польського виробника, зі спальним місцем з дуже зручним механізмом типу "дельфін" то він непогано підійде для щоденного сну. Ящик для речей і постілі знаходиться в двох інших модулях - REC / BK і 2 SK. Для більшої зручності до кожного місця можна додавати накладний підголівник.
Універсальний дизайн робить наш диван оптимальним вибором для будь-якої вітальні або іншого приміщення, навіть офіса. Він також ніколи не вийде з моди. А високі металеві ніжки дуже практичні та елегантні.
Ви можете замовити шкіряний диван зі звичайною або красивою контрастною ниткою, або вибрати якісну тканину європейського виробництва.
В опціях вказана ціна за 1 підголовник 52x15x15 см, якщо бажаєте замовити більше підголівників - вкажіть при замовленні і ми додамо їх.
Всі комплектуючі та оббивка тільки європейського виробництва.
Виготовляється на польській фабриці Etap Sofa.
Можна замовити шкіряний диван або вибрати з 5-ти цінових груп тканини. Для вибору доступні до 50-ти зразків шкіри і до 200 кольорів і текстур тканини.
Також з доступних модулів можна зібрати вашу конфігурацію.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Можливість вибору широкої гами кольорів, якості та дублення шкіри, а також велика кількість текстур, якості і кольору тканини в нових колекціях оббивки. |
| Розкладання | Висувна підйомна (дельфін) |
| Ніша | Присутня |
| Ніжки | Металеві срібні |
| Сидіння | Високоеластична піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Поліуретанова піна на еластичних ременях |
| Підлокітники | Пінополіуретанова піна (довічна експлуатація) |
| Підголівник | Присутні в опціях - статичні, регулюються по висоті і фіксуються |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 237 см |
| Глубина | 232 см |
| Висота | 85 см |





