Кутовий диван Jana Gala Collezione з ортопедичним матрацом 12 см 2(160)FFL-1D75(1)SL, 275x166x88 cm
Jana - розкладний кутовий диван від польського виробника з ортопедичним матрацом призначеним для щоденного сну. Він має дуже приємні для сидіння стьобані подушки на м'якому наповнювачі top elastic.
На особливу увагу заслуговує розкладне ліжко на італійському стелажі з повноцінним як у справжнього ліжка спальним місцем. Воно має досить товстий як для дивана матрац - 12 см, він також м'який і еластичний.
Дизайн в цій колекції такий же універсальний як і конструкція. Досить просто вибирати з величезної кількості оббивки колір і матеріал, щоб він легко вписався в будь-який інтер'єр.
Можна замовити шкіряний диван, також доступний великий вибір недорогої тканинної оббивки, яка як і всі інші комплектуючі - європейського виробництва і відповідно високої якості. Можна підібрати будь-який колір - білий, чорний, синій або будь-який інший з доступних зразків.
Виготовляється диван на польській фабриці Gala Collezione.
Всі комплектуючі та оббивка тільки польського виробництва.
У колекцію входять три варіанти ширини дивана, три види кутових диванів і крісло, які можна купувати окремо.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Можливість вибору широкої гамми кольору, якості та дублення шкіри, однотонної тканини. |
| Розкладання | Італійський стелаж, товщина матраца: 12 см |
| Ніша | ніша для речей |
| Ніжки | Металеві чорні, 12 см |
| Сидіння | Високоеластична піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Піна top elastic на еластичних ременях |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 275 см |
| Глубина | 166 см |
| Висота | 88 см |
| Спальне місце | 140x194 см |
