Кутовий диван Loggia Gala Collezione розкладний BOKL-2(140)FBBW-EN(2)-KE(70)SP, 264x228 cm
Loggia - сучасна модульна система м'яких меблів з усім необхідним для комфортного проведення часу і відпочинку. Тут є все що потрібно - розкладне ліжко і ніша для зберігання постілі, м'які ортопедичні сидіння, верхня частина спинки, що змінює кут нахилу. На особливу увагу заслуговує зручне ліжко з розкладним механізмом леопард, який допомагає розкласти його без зайвих зусиль, і створює рівне і широке, як у справжнього ліжка, спальне місце.
Ціна вказана за куточок з розкладним ліжком і нішею для постілі. Матрац в розкладному ліжку тепер оббитий тією ж тканиною, що і весь диван.
Виготовляється диван на польській фабриці Gala Collezione.
Всі комплектуючі та оббивка тільки європейського виробництва.
Для оббивки доступний великий вибір тканини, а також можна замовити диван зі шкіри.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Можливість вибору широкої гамми кольору, якості та дублення шкіри, однотонної тканини. |
| Розкладання | Тип розкладання - леопард |
| Ніша | Присутня |
| Ніжки | Пластикові, 4.5 см |
| Сидіння | Високоеластична піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Поліуретанова піна на еластичних ременях |
| Підголівник | Присутні, збільшують висоту спинки, змінюють кут нахилу і фіксуються |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 264 см |
| Глубина | 228 см |
| Висота | 88 см, 105 см з піднятим підголовником |
| Висота сидіння | 49 см |
| Глубина сидіння | 59 см |
| Спальне місце | 137x195 см |







