Кутовий диван Mellow Etap Sofa з реклайнерами 3RF-E-2,5F, 281x87x269 cm
Mellow - розкладний кутовий диван з ліжком і висувною підставкою для ніг в двох кріслах на електроприводі, на високих сталевих ніжках. Він відрізняється зручною і компактною конструкцією для відпочинку та щоденного сну, і не займає багато місця. Для зручного сидіння спинка укомплектована підголовником, який змінює кут нахилу і висоту сидіння. Диван можна розкласти і він стає з повноцінним спальним місцем, він має повноцінне спальне місце з дуже легкою системою розкладання easy lift (пума) на мікроліфтах.
Ви можете замовити шкіряний диван або вибрати з великої кількості тканинної оббивки, яка як і всі інші комплектуючі - європейського виробництва і відповідно високої якості.
Ціна вказана за диван 3RF-E-2,5F розміром 281x87x269 см зі спальним місцем 195x120 см, двома реклайнерами.
Також з доступних модулів можна зібрати вашу конфігурацію
Виготовляється на польській фабриці Etap Sofa.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Можливість вибору широкої гами кольорів, якості та дублення шкіри, а також велика кількість текстур, якості і кольору тканини в нових колекціях оббивки. |
| Розкладання | Спосіб розкладання easy lift - леопард |
| Ніжки | Металеві чорні |
| Сидіння | Високоеластична піна на плюс пінополіуретанова піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Пінополіуретанова піна (довічна експлуатація) на еластичних ременях |
| Підлокітники | Пінополіуретанова піна (довічна експлуатація) |
| Підголівник | Присутні, збільшують висоту спинки, змінюють кут нахилу і фіксуються |
| Реклайнер | Розкладаються підніжки і спинка електричним приводом під'єднаним до кабеля |
| Додаткові опції | акумулятор до реклайнера |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 281 см |
| Глубина | 269 см |
| Висота | 86/101 см |
| Спальне місце | 195x120 см |




