Кутовий диван Olbia Gala Collezione з ортопедичним матрацом 12 см 3FFL-1D(1)SP, 288x170x86 cm
Olbia - розкладний кутовий диван від польського виробника з ортопедичним матрацом призначеним для щоденного сну. Він має дуже приємні для сидіння стьобані подушки на м'якому наповнювачі top elastic. Також додатково доступні підголовники, які можна встановити над кожним сидячим місцем.
На особливу увагу заслуговує розкладне ліжко на італійському стелажі з повноцінним як у справжнього ліжка спальним місцем. Воно має досить товстий як для дивана матрац - 11 см, він також м'який і еластичний.
Дизайн в цій колекції такий же універсальний як і конструкція. Досить просто вибирати з величезної кількості оббивки колір і матеріал, щоб він легко вписався в будь-який інтер'єр.
Можна замовити шкіряний диван, також доступний великий вибір недорогоъ тканинної оббивки, яка як і всі інші комплектуючі - європейського виробництва і відповідно високої якості. Можна підібрати будь-який колір - білий, чорний, синій або будь-який інший з доступних зразків.
Виготовляється диван на польській фабриці Gala Collezione.
Всі комплектуючі та оббивка тільки польського виробництва.
У колекцію входять три варіанти ширини дивана, три види кутових диванів і крісло, які можна купувати окремо.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Можливість вибору широкої гамми кольору, якості та дублення шкіри, однотонної тканини. |
| Розкладання | Італійський стелаж, товщина матраца: 11 см |
| Ніша | Відсутня |
| Ніжки | Металеві чорні, 8 см |
| Сидіння | Високоеластична піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Піна top elastic на еластичних ременях |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 288 см |
| Глубина | 170 см |
| Висота | 86 см |
| Висота сидіння | 48 см |
| Глубина сидіння | 60 см |
| Спальне місце | 160x196 см |












