Диван кутовий Orinoko Libro 2FBAL-OTR розкладний з подушками 240 см
Дивитись галерею
| Конфігурація | |
| Товар | Маленького розміру, з великими і малими подушками, з ліжком, рівна спальна поверхня, широкі і низькі підлокітники |
| Оббивка | Тканина польських фабрик по типам: водонепроникна, водовідштовхуюча, легко чиститься, стійка до тварин. Текстура - трикотаж, велюр. |
| Розкладання | Підйом вверх і вперед на допоміжному автоматі easy lift (леопард) |
| Ніша | Присутня |
| Сидіння | Високоеластична піна на пружинах Бонеллі |
| Спинка | Великі і малі м'які подушки в комплекті |
| Примітки | Вартіcть вказано в тканині Poso |
| Додаткові опції | Можна вибрати додаткові подушки |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 240 см |
| Глубина | 180 см |
| Висота | 92 см |
| Спальне місце | 192x128 см |




