Кутовий диван Santos Unimebel B-2F-REC P.PJ, 289x227x96 cm
Santos - широкий розкладний кутовий диван з рухомими підголовниками і зручними подушками на підлокітниках від польської фабрики. Він має спальне місце з рівною лежачою поверхнею на системі розкладання - дельфін.
Сучасний дизайн нашого дивана відрізняють покращена ергономіка спинки зі змінною висотою верхньої частини, і зручні широкі підлокітники з м'якими подушками. Вони виглядають дуже елегантно і дуже зручні для сидіння. На такому дивані дуже зручно сидіти і лежати, не розкладаючи його. В якості додаткової опції можна вибрати подушки - класичні розміром 40x40 см або довгасту подушку валик. Колір подушки можна підібрати в тон або вказати будь-який з доступних. Завершують композицію високі ніжки з натурального дерева.
Виготовляється диван на польській фабриці Unimebel.
Всі комплектуючі та оббивка тільки польського виробництва.
В якості оббивки доступна тільки тканина з 4-х цінових груп - A, B, C, D. Для вибору доступні більше 200 відтінків і текстур тканини. Тканина що миється - групи С. Подивитися зразки можна на сайті виробника за посиланням, там же можна і приміряти тканину на диван.
Колір дерева для ніжок можна вибрати в опціях.
Додаткові подушки і валики для дивана можна вибрати в опціях.
У колекцію також входить диван і крісло, які можна купувати окремо.

| Конфігурація | |
| Оббивка | Тільки тканина польських фабрик 4-х цінових груп - A, B, C, D, більше 200 зразків різної текстури, якості і кольору, в т.ч. тканина що миється групи С; можливість приміряти тканину на диван. |
| Розкладання | Висувна підйомна (дельфін) |
| Ніжки | Масив дерева, 11 видів кольору ніжок і підлокітників; вибір матеріалу і кольору дерева в опціях. |
| Сидіння | Високоеластична піна на ортопедичних хвильових пружинах і пружинах Бонеллі |
| Підголівник | Присутні, збільшують висоту спинки, змінюють кут нахилу і фіксуються |
| Додаткові опції | Можна вибрати додаткові подушки і валики в опціях |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 289 см |
| Глубина | 227 см |
| Висота | 96 см |
| Спальне місце | 212x115 см |






























