Кутовий диван Tommy Table Etap Sofa 1,5-REC 263x69x159 см
Дивитись галерею
Кутовий диван з широкими підлокітниками і глибокими сидіннями. Комфортне розміщення забезпечують в першу чергу підвищена глибина сидінь дивана. М'які сидіння доповнюють широкі подушки. Через що він дуже зручний для щоденного відпочинку або навіть сну без розкладання. Модний дизайн в лаунж стилі зі зручними формами і продуманою ергономікою чудово вписується в сучасні інтер'єри.
Виготовляється диван на польській фабриці IMS Group ® німецького концерну Berggruen Holdings.
Для вибору доступні до 200 кольорів і текстур тканини з 5-ти цінових груп.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Тканина європейського виробництва в 5-ти цінових групах. В т.ч. водонепроникна що миється, велюр, трикотаж. |
| Ніша | Відсутня |
| Ніжки | Пластикові |
| Сидіння | Високоеластична піна плюс поліуретанова піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Поліуретанова піна на еластичних ременях |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 263 см |
| Глубина | 159 см |
| Висота | 39 см |
| Висота сидіння | 44 см |
| Глубина сидіння | 65 см |








