Лавка до столу Calabria Mc Akcent модульльна дерево акація 160x40x3,5 см

Лавка до столу Calabria Mc Akcent модульльна дерево акація 160x40x3,5 см

Calabria - модульльна дерев'яна лавка до столу на кухню або в вітальню з можливістю вибору дизайну ніжок, товщини та кольору плити, а також покриття сталевих стелажів. Доступна товщина плити – 3,5 см, та три розміри ширини лавки – на 160 см, 180 см, 200 см.
Стільниця виготовлена з натурального суцільного дерева акації із зазубринами та обрізками по краях. Ніжки - на стійкому каркасі на вибір кольору та стилю, чорні матові кольору антрацит (чорний із сірим відтінком), нержавіюча сталь матового кольору, античний злегка потертий колір, пофарбовані чорним лаком методом порошкового покриття, все це з матеріалів високої якості європейського виробництва.
Престижний дизайн у сучасному стилі лофт формує оригінальна конструкція ніжок та стільниці, а також поєднання матеріалів натурального дерева та пофарбованої сталі.
Матеріали з яких зібрана лавка – виготовлені на європейських фабриках, тому високої якості. Крім красивого дизайну покриття дає хорошу стійкість до зовнішніх впливів і подряпин, забезпечуючи тривалу експлуатацію. Вся продукція надійно упакована та доповнена інструкцією. Виріб легко та швидко збирається.
Лавка як і стіл виготовляється тільки на замовлення, у термін вказаний у позначці - доставка.

При виборі слід вказати колір плити: натуральний, горіх, сірий; тип стелажу: U, хрест, трапеція; колір стелажу: антрацит, нержавіюча сталь, античний.

Розміри
Ширина160 см
Глубина40 см
Товщина плити3,5 см

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не доступне!
    Поганий           Хороший

  • 160x40x3,5 см
  • Виробництво: MC Akcent
  • Під замовлення
  • 11281 грн

Додаткові опції

Передоплата 10 %

Виготовлення 4-10 тижнів

Доставка: служби доставки; наш транспорт; самовивіз.

Актуальні ціни

Реальні терміни

Доставка до дому

Розрахунок по отриманні