Стіл Calabria Mc Akcent модульльний дерево акація 160x90x2,5 см

Стіл Calabria Mc Akcent модульльний дерево акація 160x90x2,5 см

Calabria - модульний дерев'яний стіл на кухню або в вітальню з можливістю вибору дизайну ніжок, товщини та кольору плити, а також покриття сталевих стелажів. Доступні три варіанти товщини плити – 2,5 см, 3,5 см та 5,5 см, та п'ять розмірів ширини столу – на 160 см, 180 см, 200 см, 220 см та 240 см.
Стільниця виготовлена з натурального суцільного дерева акації із зазубринами та обрізками по краях. Ніжки - на стійкому каркасі на вибір кольору та стилю, чорні матові кольору антрацит (чорний із сірим відтінком), нержавіюча сталь матового кольору, античний злегка потертий колір, пофарбовані чорним лаком методом порошкового покриття, все це з матеріалів високої якості європейського виробництва.
Престижний дизайн у сучасному стилі лофт формує оригінальна конструкція ніжок та стільниці, а також поєднання матеріалів натурального дерева та пофарбованої сталі.
Матеріали з яких зібраний стіл – виготовлені на європейських фабриках, тому високої якості. Крім красивого дизайну покриття дає хорошу стійкість до зовнішніх впливів і подряпин, забезпечуючи тривалу експлуатацію. Вся продукція надійно упакована та доповнена інструкцією. Виріб легко та швидко збирається.
Стіл виготовляється тільки на замовлення, у термін вказаний у позначці - доставка.

При виборі слід вказати колір плити: натуральний, горіх, сірий; тип стелажу: U, хрест, трапеція; колір стелажу: антрацит, нержавіюча сталь, античний.

Розміри
Ширина160 см
Глубина90 см
Товщина плити2,5 см

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не доступне!
    Поганий           Хороший

  • Виробництво: MC Akcent
  • Під замовлення
  • 18359 грн

Додаткові опції

Передоплата 10 %

Виготовлення 4-10 тижнів

Доставка: служби доставки; наш транспорт; самовивіз.

Актуальні ціни

Реальні терміни

Доставка до дому

Розрахунок по отриманні