Тахта ліжко Kajtek Libro 1LBK, 184x84x65 cm
Kajtek - зручне тахта ліжко для дівчинки чи підлітка, з енергоємним високим матрацом на пружинах, регульованою по висоті нахилу верхньою частиною на 3 положення. Задня та бічна частина відділені спинкою для зручного розташування біля стіни. Для постільних і інших речей доступна ніша.
Спальна поверхня зручна для одного місця. Конструкція заощаджує корисну площу тахти і дає більше простору для відпочинку і розваг. Завдяки сучасним якісним наповнювачам з високо-еластичної піни і енергоємних пружин Бонеллі тахта дуже зручна для сну, сидіння і лежання.
У комплектацію входять дві подушки. Можна додати додаткові подушки в опціях - маленькі чи великі. Колір подушки можна підібрати в тон або вказати будь-який з доступних. Також можна вибрати подушки з принтом Play - Rose, LOL, Euro, Gitara, Street, Chicago, Manhattan, Love.
Виготовляється тахта на польській фабриці Libro. Може бути тільки на один бік, як на фото.
Всі комплектуючі та оббивка тільки польського виробництва.
В якості оббивки доступна найкраща тканина від польських фабрик. Подивитися зразки можна на вкладці.
Вартість вказано в тканині lalki/neo 8 fuchsia, як на фото.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Тільки тканина польських фабрик в т.ч. з принтом |
| Ніша | Велика ніша для речей |
| Сидіння | Високоеластична піна на пружинах Бонеллі |
| Додаткові опції | Можна вибрати додаткові подушки і валики в опціях |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 84 см |
| Глубина | 184 см |
| Висота | 65 см |
| Спальне місце | 180x80 см |



