Тапчан ліжко Sigma Libro 1LBK, 211x110x82 cm
Sigma - зручний тапчан ліжко з широким спальним місцем 110 см, регульованою по висоті нахилу верхньою частиною на 4 положення. Задня частина з високою як у ліжка спинкою для зручного розташування подушок. Для постільних і інших речей доступна ніша.
Широка спальна поверхня зручна для одного місця. Конструкція заощаджує корисну площу тапчана і дає більше простору для відпочинку і розваг. Завдяки сучасним якісним наповнювачам з високо-еластичної піни і енергоємних пружин Бонеллі тапчан дуже зручний для сну, сидіння і лежання.
Можна додати додаткові подушки в опціях - маленькі чи великі. Колір подушки можна підібрати в тон або вказати будь-який з доступних. Також можна вибрати подушки з принтом Play - Rose, LOL, Euro, Gitara, Street, Chicago, Manhattan, Love.
Виготовляється тапчан на польській фабриці Libro.
Всі комплектуючі та оббивка тільки польського виробництва.
В якості оббивки доступна найкраща тканина від польських фабрик. Подивитися зразки можна на вкладці.
На фото тапчан представлено в тканині velvet 68 navy, velvet 60 lt. blue.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Тільки тканина польських фабрик в т.ч. з принтом |
| Ніша | Велика ніша для речей |
| Сидіння | Високоеластична піна на пружинах Бонеллі |
| Додаткові опції | Можна вибрати додаткові подушки і валики в опціях |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 110 см |
| Глубина | 211 см |
| Висота | 82 см |
| Спальне місце | 200x110 см |



