Диван Gemma Libro 2FBAL-2FBAR з USB портами розкладний, 260x116x92 cm
Gemma - широкий розкладний диван на сталевих ніжках в стилі лофт, з USB портами в обох широких підлокітниках. Він має досить широке спальне місце з простою і легкою у використанні системою розкладання на допоміжному автоматі, яка піднімається і опускається легким рухом. В комплектацію входять дві великі м’які подушки, дві під поперек, та чотири менші. Усі подушки вільно переміщаються, що додає комфорту.
Завдяки сучасним якісним наповнювачам з високо-еластичної піни і енергоємних пружин Бонеллі диван дуже зручний для сну, сидіння і лежання. Завершують композицію красивий стьобаний візерунок та стильні чорні ніжки висотою 10 см.
Виготовляється диван на польській фабриці Libro.
Всі комплектуючі та оббивка польського виробництва.

| Конфігурація | |
| Оббивка | Тканина польських фабрик по типам: водонепроникна, водовідштовхуюча, легко чиститься, стійка до тварин. Текстура - трикотаж, велюр. |
| Розкладання | Підйомна easy lift - леопард |
| Ніжки | Металеві чорні |
| Сидіння | Високоеластична піна на пружинах Бонеллі і на ортопедичних хвильових пружинах |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 260 см |
| Глубина | 116 см |
| Висота | 74-92 см |
| Спальне місце | 200x160 см |
| Висота ніжок | 10 см |







