Диван George Bydgoskie Meble двомісний на ніжках 137x86x81 cm
George - недорогий але якісний диван в класичному стилі на дерев'яних ніжках від польського виробника. Має двомісну і тримісну версії. На сидінні стоїть м'яка і пружна подушка з довговічного пінополіуретану.
Він буде чудовим вибором для оформлення інтер’єрів кафе. Універсальний класичний дизайн дивана дозволить використовувати його для вітальні чи передпокою. На спинці у нього - велика стьобана подушка. Завершують композицію високі дерев'яні ніжки.
Виготовляється диван в двох варіантах ширини 137 і 185 см, на польській фабриці Bydgoskie Meble, IMS Group ® німецького концерну Berggruen Holdings.
Можна вибрати з 5-ти цінових груп тканини. Всі комплектуючі та оббивка тільки європейського виробництва. Для вибору доступні до 200 кольорів і текстур тканини.
Колір дерева для ніжок можна вибрати в опціях.
У колекцію також входить крісло і пуфік, які можна купувати окремо.
Ціна вказана за двомісний диван.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Можливість вибору широкої гами якості і кольору тканини в нових колекціях оббивки. |
| Ніжки | Дерев'яні - вибір кольору в опціях |
| Сидіння | Пінополіуретанова піна (довічна експлуатація) на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Пінополіуретанова піна (довічна експлуатація) на еластичних ременях |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 137 см |
| Глубина | 86 см |
| Висота | 81 см |


















