Диван Jana Gala Collezione з ортопедичним матрацом 12 см 2(140)FF PRO, 174x88x100 cm
Jana - ортопедичний диван від польського виробника з м'яким ліжком призначеним для щоденного сну. Він має дуже приємні для сидіння стьобані подушки на м'якому наповнювачі top elastic. Також додатково доступні підголовники, які можна встановити над кожним сидячим місцем.
На особливу увагу заслуговує розкладне ліжко на італійському стелажі з повноцінним як у справжнього ліжка спальним місцем. Воно має досить товстий як для дивана ортопедичний матрац - 12 см, він також м'який і еластичний. Італійський стелаж плюс складається з металевого каркасу і дерев'яних ламелей, оббивні ремені та невеликий металевий гратчастий елемент, інтегрований у каркас.Чохол матраца виготовлений з тканини Hydro Action вагою 320 грам. Це тканина з властивостями проти пилових кліщів і цвілі.
Дизайн в цій колекції такий же універсальний як і конструкція. Досить просто вибирати з величезної кількості оббивки колір і матеріал, щоб він легко вписався в будь-який інтер'єр.
Можна замовити шкіряний диван, також доступний великий вибір недорогоъ тканинної оббивки, яка як і всі інші комплектуючі - європейського виробництва і відповідно високої якості. Можна підібрати будь-який колір - білий, чорний, синій або будь-який інший з доступних зразків.
У колекцію входять три варіанти ширини дивана, шість видів кутових диванів і крісло, які можна купувати окремо.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Можливість вибору широкої гамми кольору, якості та дублення шкіри, однотонної тканини. |
| Розкладання | Італійський стелаж, товщина матраца: 12 см |
| Ніша | Відсутня |
| Ніжки | Металеві чорні, 8 см |
| Сидіння | Високоеластична піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Піна top elastic на еластичних ременях |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 174 см |
| Глубина | 100 см |
| Висота | 88 см |
| Висота сидіння | 49 см |
| Глубина сидіння | 57 см |
| Спальне місце | 120x194 см |







