Диван Lorens Gala Collezione 237x106x98 см
Розкладний диван в сучасному стилі з рухомими підголовниками та приємним оздобленням на еластичному наповнювачі. Для повного комфорту верхня частина спинки комплектується підголівником і регулюється по куту нахилу. Він однаково зручний для відпочинку та розваг. Укомплектований ліжком зі зручною системою розкладання - дельфін, яка перетворює його в рівну спальну поверхню.
Екстравагантний стиль доповнюють високі металеві ніжки які ніби-то підвішують його в повітрі і дають можливість легко прибирати під ним.
Всі деталі виконані з матеріалів високої якості, як і оббивка від європейських виробників. Тканини, що використовуються для оббивки, легко чистяться та стійкі до стирання, завдяки чому диван чудово виглядає навіть після років інтенсивної експлуатації. Для оббивки доступний великий вибір тканин європейських виробників, а також можна замовити диван зі шкіри.
Виготовляється диван на польській фабриці Gala Collezione.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Можливість вибору широкої гамми кольору, якості та дублення шкіри, однотонної тканини. |
| Розкладання | Висувний підйомний механізм (дельфін) |
| Ніжки | Металеві чорні, Дерев'яні - вибір кольору в опціях |
| Сидіння | Поліуретанова піна на хвильових пружинах |
| Спинка | Поліуретанова піна на еластичних ременях |
| Підголівник | Збільшують висоту спинки, змінюють кут нахилу і фіксуються |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 237 см |
| Глубина | 106-174 см |
| Висота | 78 см, 98 см з піднятим підголівником |
| Висота сидіння | 45 см |
| Глубина сидіння | 57 см |
| Спальне місце | 124x191 см |
| Висота ніжок | 10 см |


