Диван Mellow Etap Sofa з 2-ма реклайнерами 3RF (ele) 2 recl, 200x87/101x104 cm
Дивитись галерею
Mellow - модний диван в стилі лофт на високих металевих ніжках, з 2-ма висувними підніжками на електроприводі від розетки і спинкою, що нахиляється, з рухомими підголовниками і з широкими підлокітниками. Рівний лаконічний дизайн впишеться в будь-який сучасний інтер'єр. Диван стане прекрасним доповненням для інтер’єрів в індустріальному стилі.
Якість виготовлення і оббивки - на рівні європейських стандартів від польського виробника.
Виготовляється диван на польській фабриці Etap Sofa.
Можна замовити шкіряний диван або вибрати з 5-ти цінових груп тканини. Для вибору доступні до 50-ти зразків шкіри і до 200 кольорів і текстур тканини.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Можливість вибору широкої гами кольорів, якості та дублення шкіри, а також велика кількість текстур, якості і кольору тканини в нових колекціях оббивки. |
| Ніжки | Металеві чорні |
| Сидіння | Високоеластична піна плюс пінополіуретанова піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Пінополіуретанова піна (довічна експлуатація) на еластичних ременях |
| Підголівник | Присутні, збільшують висоту спинки, змінюють кут нахилу і фіксуються |
| Реклайнер | Розкладаються підніжки і спинка електричним приводом під'єднаним до кабеля |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 200 см |
| Глубина | 104 см |
| Висота | 87/101 см |




