Кутовий диван Allicante Libro 2FL-BKR розкладний з підголівниками і USB портом, 241x162 см
Дивитись галерею
Allicante - стильний розкладний кутовий диван з рухомими підголівниками, красивими металевими ніжками і з портом USB вбудованим в підлокітник. Він має велике ліжко з повноцінним спальним місцем з простою і легкою у використанні системою розкладання на допоміжному автоматі, яка піднімається і опускається легким рухом. Для постільних і інших речей доступна велика ніша.
Завдяки сучасним якісним наповнювачам з високо-еластичної піни і енергоємних пружин Бонеллі диван дуже зручний для сну, сидіння і лежання.
Виготовляється диван на польській фабриці Libro.
Всі комплектуючі та оббивка тільки польського виробництва.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Тканина польських фабрик по типам: водонепроникна, водовідштовхуюча, легко чиститься, стійка до тварин. Трикотаж, велюр. |
| Розкладання | Підйомна easy lift - леопард |
| Ніша | Велика ніша для речей |
| Ніжки | Металеві чорні |
| Сидіння | Високоеластична піна на пружинах Бонеллі і на ортопедичних хвильових пружинах |
| Підголівник | Збільшують висоту спинки, змінюють кут нахилу і фіксуються |
| Додаткові опції | Можна вибрати додаткові подушки і валики в опціях |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 241 см |
| Глубина | 162 см |
| Висота | 84-101 см |
| Спальне місце | 207x120 см |
| Висота ніжок | 12 см |




