Кутовий диван Molta Libro 2FL-BKR розкладний з підголівниками і USB портом, 252x168 см
Molta - розкладний кутовий диван з рухомими підголівниками, високими металевими ніжками і модним стьобаним візерунком. Комплектується портом USB вбудованим в підлокітник, для підзаряджання девайсів. Він має велике ліжко з повноцінним спальним місцем з простою і легкою у використанні системою розкладання на допоміжному автоматі, яка піднімається і опускається легким рухом. Для постільних і інших речей доступна велика ніша. Ніжки хромовані, висотою 12 см, чорного або золотого кольору.
Завдяки сучасним якісним наповнювачам з високо-еластичної піни і енергоємних пружин Бонеллі диван дуже зручний для сну, сидіння і лежання.
Виготовляється диван на лівий та правий бік, на польській фабриці Libro.
Всі комплектуючі та оббивка тільки польського виробництва.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Тканина польських фабрик по типам: водонепроникна, водовідштовхуюча, легко чиститься, стійка до тварин. Трикотаж, велюр. |
| Розкладання | Підйомна easy lift - леопард |
| Ніша | Велика ніша для речей |
| Ніжки | Металеві хромовані чорні, золоті |
| Сидіння | Високоеластична піна на пружинах Бонеллі і на ортопедичних хвильових пружинах |
| Підголівник | Збільшують висоту спинки, змінюють кут нахилу і фіксуються |
| Додаткові опції | Можна вибрати додаткові подушки і валики в опціях |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 252 см |
| Глубина | 168 см |
| Висота | 84-102 см |
| Спальне місце | 197x128 см |
| Висота ніжок | 12 см |




