Диван Nola Gala Collezione з ортопедичним матрацом 12 см 2(160)FF, 202x79-99x108 cm
Nola - диван ліжко з рухомими підголівниками і ортопедичним матрацом призначеним для щоденного сну. На особливу увагу заслуговує розкладне ліжко на італійському стелажі з повноцінним як у справжнього ліжка спальним місцем. Ліжко має досить товстий як для дивана матрац - 12 см, він також м'який і еластичний. Механізм складається з металевого каркасу, оббивних ременів і великого металевого елемента у формі решітки, інтегрованого в каркас.Чохол матраца виготовлений з карбонової тканини вагою 195 гр. Спинка на м'якому наповнювачі top elastic.
Дизайн колекції вражає довершеними плавними формами і низькими лініями. Досить просто вибирати з величезної кількості оббивки колір і матеріал, щоб він легко вписався в будь-який інтер'єр.
Можна замовити шкіряний диван, також доступний великий вибір недорогої тканинної оббивки, яка як і всі інші комплектуючі - європейського виробництва і відповідно високої якості.
Система розкладання на прикладі дивану Ema:
| Конфігурація | |
| Оббивка | Можливість вибору широкої гамми кольору, якості та дублення шкіри, однотонної тканини. |
| Розкладання | Італійський стелаж, товщина матраца: 12 см |
| Ніша | Відсутня |
| Ніжки | Металеві, 8 см |
| Сидіння | Високоеластична піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Піна top elastic |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 202 см |
| Глубина | 108 см |
| Висота | 79-99 см |
| Висота сидіння | 48 см |
| Глубина сидіння | 64 см |
| Спальне місце | 140x196 см |







