Диван Ronda Gala Collezione розкладний з підголівниками 188x111x101 см
Розкладний диван на металевих ніжках з рухомими підголівниками та приємним оздобленням. Для повного комфорту верхня частина спинки з підголівником регулюється по куту нахилу. Укомплектований ліжком зі зручною системою розкладання - дельфін, яка перетворює його в рівну спальну поверхню.
Екстравагантний стиль доповнюють високі металеві ніжки які дають можливість легко прибирати під ним.
Всі деталі виконані з матеріалів високої якості, як і оббивка від європейських виробників. Тканини, що використовуються для оббивки, легко чистяться та стійкі до стирання, завдяки чому диван чудово виглядає навіть після років інтенсивної експлуатації. Для оббивки доступний великий вибір тканин європейських виробників, а також можна замовити диван зі шкіри.
Виготовляється диван на польській фабриці Gala Collezione.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Можливість вибору широкої гамми кольору, якості та дублення шкіри, однотонної тканини. |
| Розкладання | Висувний підйомний механізм (дельфін) |
| Ніжки | Металеві чорні |
| Сидіння | Поліуретанова піна на хвильових пружинах |
| Спинка | Поліуретанова піна на еластичних ременях |
| Підголівник | Збільшують висоту спинки, змінюють кут нахилу і фіксуються |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 188 см |
| Глубина | 111 см |
| Висота | 79 см, 101 см з піднятим підголівником |
| Висота сидіння | 46 см |
| Глубина сидіння | 59 см |
| Спальне місце | 191x125 см |
| Висота ніжок | 10 см |





