Диван Space Wajnert розкладний з ортопедичним матрацом SOF.2,5S HR 173 см
Дивитись галерею
| Конфігурація | |
| Товар | Диван з ортопедичним матрацом збільшеного об'єму, з великими м'якими подушками, зручним ліжком для щоденного сну. |
| Оббивка | Тканина європейського виробництва в різних цінових групах. Включає різну текстуру та параметри: легко чиститься, стійка до тварин, водонепроникна, антибактеріальна, вогнестійка. Високоякісна м'ясиста шкіра стійка до світла і пілінгу. |
| Розкладання | Італійський стелаж з ортопедичним матрацом з високоеластичного поролону товщиною 14 см, оброблений мембранною матрацною тканиною, обшитий кантом з обох сторін. |
| Ніша | Відсутня |
| Ніжки | Металеві срібні, дерев'яні - вибір кольору в опціях, висота 6 см |
| Сидіння | Високоеластична піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Великі м'які подушки, силіконово-пінний наповнювач |
| Примітки | Ціна в тканині групи A1 |
| Додаткові опції | Можна встановити широкі підлокітники Можна докупляти матрац |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 173 см |
| Глубина | 102 см |
| Висота | 92 см |
| Висота сидіння | 43 см |
| Глубина сидіння | 55 см |
| Спальне місце | 196x120 см |
















