Диван Way Bydgoskie Meble розкладний 3F QF, 218x101x92 cm
Way - якісний розкладний диван з високою спинкою і підлокітниками в новомодному лофт стилі від польського виробника. У тримісній версії він має повноцінне спальне місце 190x122 см з зручним ліжком на системі розкладання - дельфін.
Класичний дизайн нашого дивана відрізняють високі спинка і підлокітник, завдяки яким він дуже зручний і не вимагає підголівника. Чудово впишеться в будь-який сучасний або класичний інтер'єр. Завершують композицію широкі ніжки з масиву дерева.
Виготовляється диван в двох варіантах ширини 163 і 218 см, на польській фабриці Bydgoskie Meble, IMS Group ® німецького концерну Berggruen Holdings.
Можна замовити шкіряний диван або вибрати з 5-ти цінових груп тканини. Всі комплектуючі та оббивка тільки європейського виробництва. Для вибору доступні до 50-ти зразків шкіри і до 200 кольорів і текстур тканини.
Колір дерева для ніжок можна вибрати в опціях.
У колекцію також входить кутовий диван і крісло, які можна купувати окремо.
Ціна вказана за тримісний диван з ліжком.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Можливість вибору широкої гами кольорів, якості та дублення шкіри, а також велика кількість текстур, якості і кольору тканини в нових колекціях оббивки. |
| Розкладання | Висувна підйомна (дельфін) в тримістному |
| Ніша | Велика ніша для речей в двомістному |
| Ніжки | Дерев'яні - вибір кольору в опціях |
| Сидіння | Високоеластична піна плюс пінополіуретанова піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | силіконовий наповнювач на еластичних ременях |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 218 см |
| Глубина | 92 см |
| Висота | 101 см |
| Спальне місце | 190x122 см |





