Крісло Mondo Gala Collezione на ніжках 100x97x88 cm
Дивитись галерею
Mondo - витончене крісло від відомого польського виробника в модному стилі ретро. Практичний мінімалізм для зручного відпочинку на широких ортопедичних сидіннях, м'яких силіконових подушках і надійних пінополіуретанових підлокітниках. Для зручності широке місце можна доповнити підголовником. Вишукані тонкі високі ніжки можуть бути чорними металевими або дерев'яними.
Воно входить в повну колекцію в стилі лофт, яка складається з двох диванів різної ширини і пуфика, а також з трьох варіантів кутового дивана. Ви можете комбінувати їх на свій смак.
Оббивка з тканини на ньому однаково прекрасно виглядає як і шкіряна, а в деяких випадках навіть краще, в залежності від стилістики приміщення.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Можливість вибору широкої гамми кольору, якості та дублення шкіри, однотонної тканини, а також кольору нитки. |
| Розкладання | Відсутня |
| Ніша | Відсутня |
| Ніжки | Металеві чорні, як опція - матові |
| Сидіння | Високоеластична піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Високоеластична піна на еластичних ременях |
| Підлокітники | Високоеластична піна |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 100 см |
| Глубина | 97 см |
| Висота | 88 см |
| Висота сидіння | 45 см |
| Висота спинки | 50 см |








