Крісло Popus Libro 1S з подушкою підголівником
Дивитись галерею
| Конфігурація | |
| Товар | На металевих ніжках, з подушкою |
| Оббивка | Тканина польських фабрик по типам: водонепроникна, водовідштовхуюча, легко чиститься, стійка до тварин. Текстура - трикотаж, велюр. |
| Ніжки | Металеві чорні матові; висота 10 см |
| Сидіння | Високоеластична піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Подушки на еластичних ременях |
| Підголівник | Подушка в комплекті |
| Додаткові опції | Можна вибрати додаткові подушки |
| Стиль | Лофт |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 94 см |
| Глубина | 93-184 см з розкладеним реклайнером |
| Висота | 92-112 см з піднятою подушкою |


