Крісло Space Wajnert FOT.BF 85x92x92 см
Дивитись галерею
| Конфігурація | |
| Товар | Крісло з м'якою подушкою. |
| Оббивка | Тканина європейського виробництва в різних цінових групах. Включає різну текстуру та параметри: легко чиститься, стійка до тварин, водонепроникна, антибактеріальна, вогнестійка. Високоякісна м'ясиста шкіра стійка до світла і пілінгу. |
| Ніша | Відсутня |
| Ніжки | Металеві срібні, дерев'яні - вибір кольору в опціях, висота 6 см |
| Сидіння | Високоеластична піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Великі м'які подушки, силіконово-пінний наповнювач |
| Примітки | Ціна в тканині групи A1 |
| Додаткові опції | Можна встановити широкі підлокітники |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 85-94 см |
| Глубина | 92 см |
| Висота | 92 см |
| Висота сидіння | 43 см |
| Глубина сидіння | 55 см |






