Кутовий диван Alexandria Bydgoskie Meble розкладний 2,5F-TRE-1,5HT/BK, 260x90x209 см
Дивитись галерею
Alexandria - це широкий та глибокий розкладний диван з м'якими подушками. Комфортне розміщення забезпечують в першу чергу підвищена глибина сидінь дивана. М'які ортопедичні сидіння доповнюють силіконові подушки різного розміру, які йдуть в комплекті. Через що він дуже зручний для щоденного відпочинку або навіть сну без розкладання. Хоча ліжко на системі розкладання пума на допоміжному автоматі та ніша для речей в ньому також присутні.
Всі комплектуючі та оббивка тільки європейського виробництва.
Виготовляється диван на польській фабриці Bydgoskie Meble, IMS Group ® німецького концерну Berggruen Holdings.
Для вибору доступні до 200 кольорів і текстур тканини.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Широка гамма кольору тканини в 5-ти цінових групах. Шкіра твльки - Prestige, Prestige + |
| Розкладання | Підйом вверх і вперед на допоміжному автоматі пума |
| Ніша | Присутня |
| Ніжки | Пластикові |
| Сидіння | Високоеластична піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Поліуретанова піна на еластичних ременях, Силіконовий наповнювач |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 260 см |
| Глубина | 209 см |
| Висота | 90 см |
| Висота сидіння | 46 см |
| Глубина сидіння | 59 см |










