Кутовий диван на високих ніжках Monday Gala Collezione 1D90(8)L-3P, 303x88x159 cm
Monday - широкий кутовий диван від відомого польського виробника. Виконано в модному зараз стилі ретро. Практичний мінімалізм для зручного відпочинку на широких ортопедичних сидіннях, м'яких силіконових подушках і надійних пінополіуретанових підлокітниках. Для зручності широке місце можна доповнити підголовником. Вишукані тонкі високі ніжки можуть бути чорними металевими або дерев'яними.
Він входить в повну колекцію в стилі лофт, яка складається з трьох варіантів кутового дивана, двох простих диванів, крісла і пуфа. Ви можете комбінувати їх на свій смак.
Оббивка з тканини на ньому однаково прекрасно виглядає як і шкіряна, а в деяких випадках навіть краще, в залежності від стилістики приміщення.
Ціна в даному випадку вказана за версію 1D90(8)L-3P розміром 303х159 см. В опціях вказана ціна за 1 підголовник, якщо бажаєте замовити більше підголівників - вкажіть при замовленні і ми додамо їх.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Можливість вибору широкої гамми кольору, якості та дублення шкіри, однотонної тканини. |
| Розкладання | Відсутня |
| Ніша | Відсутня |
| Ніжки | Металеві чорні, як опція - матові; Дерев'яні - вибір кольору в опціях, 12 см |
| Сидіння | Високоеластична піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Силіконовий наповнювач |
| Підлокітники | Пінополіуретанова піна (довічна експлуатація) |
| Підголівник | Присутні в опціях - статичні, регулюються по висоті і фіксуються |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 303 см |
| Глубина | 159 см |
| Висота | 88 см |
| Висота сидіння | 45 см |
| Глубина сидіння | 57 см |







