Кутовий диван Serena Gala Collezione розкладний 3QFLW-1D(10)SP, 290х197 см
Serena - це широкий і м'який диван з подушками. Комфортне розміщення забезпечують в першу чергу підвищена глибина сидінь дивана - 78 см. М'які ортопедичні сидіння доповнюють силіконові подушки різного розміру, які йдуть в комплекті. Через що він дуже зручний для щоденного відпочинку або навіть сну без розкладання. Хоча система розкладання типу дельфін в ньому теж присутня.
Кількість подушок - різна в залежності від секції. Для диванчика з розкладною постіллю 3QFLW йдуть в комплекті 2 задніх подушки і 2 під поперек.
В опціях вказана ціна за 1 підголовник, якщо бажаєте замовити більше підголівників - вкажіть при замовленні і ми додамо їх. Матрац в розкладному ліжку тепер оббитий тією ж тканиною, що і весь диван.
Виготовляється диван на польській фабриці Gala Collezione.
Всі комплектуючі та оббивка тільки європейського виробництва.
Для оббивки доступний великий вибір тканини.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Можливість вибору широкої гамми кольору, якості однотонної тканини. |
| Розкладання | Тип розкладання - дельфін |
| Ніша | Присутня |
| Ніжки | Пластикові |
| Сидіння | Високоеластична піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Силіконовий наповнювач |
| Підлокітники | Високоеластична піна |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 290 см |
| Глубина | 197 см |
| Висота | 83 см |
| Висота сидіння | 49 см |
| Глубина сидіння | 78 см |

























