Кутовий диван на сталевих ніжках Volta Gala Collezione DOST L-1(70)BB-EN(2)-2(140)FBBW-1(90)BB-BOK P, 358x86-106x228 cm
Volta - красивий кутовий диван в сучасному стилі лофт з дуже приємними м'якими ортопедичними подушками на еластичному наповнювачі. Для повного комфорту верхня частина спинки комплектується підголівником і регулюється по висоті і куту нахилу.
Ергономічний дизайн перетворює диван в комфортну лаунж зону, з просторим місцем для відпочинку. Екстравагантний стиль доповнюють високі металеві ніжки які ніби-то підвішують його в повітрі і дають можливість легко прибирати під ним. На особливу увагу заслуговує зручне ліжко з розкладним механізмом леопард, який допомагає розкласти його без зайвих зусиль, і створює рівне і широке, як у справжнього ліжка, спальне місце.
Виготовляється диван на польській фабриці Gala Collezione.
Всі деталі виконані з матеріалів високої якості, як і оббивка від європейських виробників. Можна замовити шкіряний диван, також доступний великий вибір якісної тканинної оббивки.
Ціна вказана за диван DOST L-1(70)BB-EN(2)-2(140)FBBW-1(90)BB-BOK P розміром 358x228 см.
Також з доступних модулів можна зібрати вашу конфігурацію.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Можливість вибору широкої гамми кольору, якості та дублення шкіри, однотонної тканини. |
| Ніжки | Металеві, 10 см |
| Сидіння | Високоеластична піна top elastic на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Високоеластична піна на эластичных ремнях |
| Підголівник | Збільшують висоту спинки, змінюють кут нахилу і фіксуються |
| Розміри | |
| Ширина | 358 см |
| Глубина | 228 см |
| Висота | 86 см, 106 см з піднятим підголовником |
| Висота сидіння | 49 см |
| Глубина сидіння | 58 см |







