Кутовий диван Zoom Etap Sofa розкладний правий з підголівниками REC/BK-2,5F QF+P, 265x78(91)x172 cm
Дивитись галерею
Zoom - сучасний кутовий диван з довершеними формами і продуманою ергономікою. Комфортному розташуванню сприяють в першу чергу рухливі підголівники які приймають зручний вам кут нахилу. Він розкладний зі спальним місцем або без, великим вбудованим ящиком для постілі - підйомним.
У повну колекцію м'якого куточка Zoom можна додати диван, крісло і пуф.
Ціна вказана за диван REC/BK-2,5F розміром 265x78 (91) x172 см зі спальним місцем 193x120 см і ящиком для постілі, статичні підлокітники.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Можливість вибору широкої гами кольорів, якості та дублення шкіри, а також велика кількість текстур, якості і кольору тканини в нових колекціях оббивки. |
| Розкладання | Висувна підйомна (дельфін) |
| Ніша | Присутня |
| Ніжки | Дерев'яні - вибір кольору в опціях; хромовані |
| Сидіння | Високоеластична піна плюс пінополіуретанова піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Пінополіуретанова піна (довічна експлуатація) на еластичних ременях |
| Підлокітники | Пінополіуретанова піна (довічна експлуатація) |
| Підголівник | Присутні, збільшують висоту спинки, змінюють кут нахилу і фіксуються |
| Додаткові опції | Рухомі підлокітники як і підголовники збільшують висоту, змінюють кут нахилу і фіксуються |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 265 см |
| Глубина | 172 см |
| Висота | 78-91 см |
| Спальне місце | 193x120 см |








