Стіл Bella Hubertus білий з чорним 160-208-256 cm

Стіл Bella Hubertus білий з чорним 160-208-256 см

Bella - розкішний представницький стіл від польського виробника столів для вітальні і переговорів Hubertus. Оригінальний дизайн підставки у формі переплетених чотирьох букв Y, три варіанти розкладання, 16 варіантів кольору, дзеркальна поверхня, роблять його дуже стильною і бажаною частиною інтер'єру.
Саме його шикарний дизайн робить найбільше враження на відвідувачів і власників. Граційні переплетені форми колон і широка товщина плити додадуть інтер'єру респектабельності, а ідеально рівна дзеркальна поверхня підкреслить сучасний шик.
Завдяки новаторській конструкції для гостей сидять за столом, особливо по його краях, ніщо не заважає ногам, ви можете вільно рухатися і вставати з-за столу нічого не зачіпаючи.
Розкласти стіл можна три рази починаючи від 160 см, на 208 см, і на максимальну довжину 256 см. Цьому сприяє і дуже зручний механізм розкладання на синхронних напрямних, що дозволяє розкласти наш стіл за лічені секунди. Додаткові панелі, які збільшують його довжину дуже зручно і ергономічно ховаються під стіл, економлячи при цьому простір.
Колірна гамма також дає хороші можливості для оформлення інтер'єру і включає білий глянець чорно-білий (чорний зверху) або біло-чорний глянцевий.
Дзеркальну поверхню глянцевого покриття забезпечує фірмова технологія фабрики Hubertus. Це МДФ плита, покрита шаром акрилу з високою стійкістю до ультрафіолету і пошкоджень.
Збереження вашого замовлення від пошкоджень протягом усього виробничого циклу до моменту складання на дому забезпечує покриття кожної плити захисною плівкою. В результаті ви отримуєте абсолютно новий незайманий товар.
Для кращого збереження вашого виробу виробник рекомендує використовувати підставки для дуже гарячого посуду.
Щоб замовити стіл необхідного вам розміру і кольору - виберіть в опціях зверху ваш варіант, натискаючи відповідні кнопки.
Стіл виготовляється тільки під замовлення, в термін вказаний в позначці - доставка.

 

Розміри
Ширина160-208-256 см
Глубина89 см
Висота75 см
Вага90 кг

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не доступне!
    Поганий           Хороший

  • 160-208-256 cm
  • Виробництво: Hubertus
  • Під замовлення
  • 24371 грн

Передоплата 10 %

Виготовлення 14-60 днів.

Доставка: служби доставки; наш транспорт; самовивіз.

Актуальні ціни

Реальні терміни

Доставка до дому

Розрахунок по отриманні