Диван Belluno Gala Collezione нерозкладний 2.5L-1(70)P, 271x79-98x106 см
Belluno - широкий модульний диван з рухомими підголівниками, м’якими підлокітниками і нескінченними варіантами конфігурацій. Включає в себе весь набір можливих функцій - змінюючі кут нахилу підголівники, можна додати вбудоване крісло з функцією релаксу - висувними підніжками і спинкою, що нахиляється - на ручному або електроприводі. Крім статичних секцій є частини які вільно переміщаються.
Стиль можна позначити як осучаснена класика. Але головна його перевага - це зручність.
Для оббивки доступні більше 40-ка відтінків кращих колекцій шкіри в трьох цінових групах, і дуже велика кількість тканин, в т.ч. ті що миються.
Доповнює всі його переваги - висока якість виробництва від польської фабрики меблів.
Ціна вказана - за комлектацію 2.5L-1(70)P розміром 271х106 см, без ліжка, рухливими підголівниками по всьому периметру.
Також з доступних модулів можна зібрати вашу конфігурацію.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Можливість вибору широкої гамми кольору, якості та дублення шкіри, однотонної тканини, а також поєднання різного типу матеріалу двох кольорів (в опціях), а також кольору нитки. |
| Ніжки | Металеві хромовані |
| Сидіння | Високоеластична піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Високоеластична піна на еластичних ременях |
| Підлокітники | Пінополіуретан (довічна експлуатація) |
| Підголівник | Присутні, збільшують висоту спинки від 41 см до 66 см, змінюють кут нахилу і фіксуються |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 271 см |
| Глубина | 106 см |
| Висота | 79 см, 98 см з піднятим підголовником |
| Висота сидіння | 45 см |
| Глубина сидіння | 58 см |


