Крісло Brisbane Gala Collezione з реклайнером на електроприводі 1(50)TVe 76x89-159x111-87 cm
Brisbane - комфортабельне крісло реклайнер для дому з функцією релакс - довгою висувною підставкою для ніг і спинкою, що опускається вниз. Приводний механізм - на електричному приводі - від розетки. Управляється весь механізм реклайнера на зручному пульті збоку корпусу. Можливість вибору кута нахилу спинки і висоти підйому підніжок. При тому що вони можуть фіксуватися незалежно один від одного. Також Ви можете крутитися по колу в будь-якому напрямку. Верхня частина спинки також змінює кут нахилу.
На вибір доступні дві металеві підставки чорного кольору – плоска і хрестова.
Висока спинка сприяє зручному розташуванню тіла. А м'яка оббивка і наповнення сприяють ще більшому розслабленню для домашнього відпочинку. Також воно досить широке, тому йому не потрібні широкі підлокітники. Чудово підійде для створення особистого простору, спрямованого в любий бік приміщення, а також для перегляду телевізора або ігор.
Виготовляється крісло на польській фабриці Gala Collezione.
Всі комплектуючі та оббивка тільки європейського виробництва.
При замовленні вкажіть тип підставки під крісло - N22, N23.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Можливість вибору широкої гамми кольору, якості та дублення шкіри, однотонної тканини, а також кольору нитки. |
| Сидіння | Високоеластична піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Високоеластична піна |
| Підлокітники | Пінополіуретан (довічна експлуатація) |
| Підголівник | змінює кут нахилу і фіксується |
| Реклайнер | Розкладаються підніжки і спинка електричним приводом під'єднаним до кабеля |
| Підставка | Підставка обертова на 360°, металева чорного кольору – плоска N22, хрестова N23 |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 76 см |
| Глубина | 89 см, 159 см в розкладеному стані |
| Висота | 111 см, 87 см в розкладеному стані |
| Висота сидіння | 47 см |
| Глубина сидіння | 58 см |
















