Крісло Dim Gala Collezione з м'якою подушкою 89x88x97 cm
Dim - ергономічне крісло з м'якою подушкою яка ніжно огортає тіло. Напівкругле в формі відкритої морської рапани на якій сидить красива перлина. Воно не тільки вражає своїм оригінальним дизайном, а й дуже приємне і зручне для відпочинку. Його також можна назвати і ортопедичним завдяки матеріалам з яких виготовлений корпус крісла. Надійну стійкість йому забезпечує блискуча підставка на гумках, які не псують підлогу. На ній воно обертається по колу і нікуди не їде.
Також воно стане милою прикрасою вашого інтер'єру доповнивши його модним кріслом в стилі лаунж.
Залежно від вашого смаку можете вибрати шкіряну або тканинну оббивку, також можна поєднувати в ньому два різних кольори і навіть тканину зі шкірою.
При замовленні вкажіть тип підставки під крісло - N06, N07, N09, N10, N11, N12, N13, N14.

| Конфігурація | |
| Оббивка | Можливість вибору широкої гамми кольору, якості та дублення шкіри, однотонної тканини, а також кольору нитки, комбінування різних кольорів тканини і шкіри |
| Ніжки | Хромована хрестовидна підставка |
| Сидіння | Пінополіуретанова піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Пінополіуретанова піна (довічна експлуатація) на еластичних ременях |
| Додаткові опції | Поворот на 360° |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 89 см |
| Глубина | 88 см |
| Висота | 97 см |
| Висота сидіння | 45 см |
| Висота спинки | 57 см |














