Кутовий диван Belluno Gala Collezione розкладний 2.5QFLW-1D(10)SP, 276x175 см
Belluno - найпопулярніший і універсальний диван з нескінченними варіантами конфігурацій. Включає в себе весь набір можливих функцій - змінюючі кут нахилу підголівники, розкладне ліжко типу дельфін і ємність для речей - вони знаходяться в спеціальних модулях.
Крім статичних секцій є частини які вільно переміщаються.
Стиль можна позначити як осучаснена класика. Але головна його перевага - це зручність.
Для оббивки доступні більше 40-ка відтінків кращих колекцій шкіри в трьох цінових групах, і дуже велика кількість тканин, в т.ч. ті що миються.
Доповнює всі його переваги - висока якість виробництва від польської фабрики меблів.
Матрац в розкладному ліжку тепер оббитий тією ж тканиною, що і весь диван.
Також з доступних модулів можна зібрати вашу конфігурацію.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Можливість вибору широкої гамми кольору, якості та дублення шкіри, однотонної тканини, а також поєднання різного типу матеріалу двох кольорів (в опціях), а також кольору нитки. |
| Розкладання | Тип розкладання - дельфін |
| Ніша | Присутня |
| Ніжки | Металеві хромовані |
| Сидіння | Високоеластична піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Високоеластична піна на еластичних ременях |
| Підлокітники | Пінополіуретан (довічна експлуатація) |
| Підголівник | Присутні, збільшують висоту спинки від 41 см до 66 см, змінюють кут нахилу і фіксуються |
| Розміри | |
| Ширина | 276 см |
| Глубина | 175 см |
| Висота | 79 см, 98 см з піднятим підголовником |
| Висота сидіння | 45 см |
| Глубина сидіння | 58 см |
| Спальне місце | 137x200 см |

