Кутовий диван з баром, столиком і реклайнером Belluno Gala Collezione DOST(70)FL-1(70)BBL-BAR PRO Ś C- 1(70)TVBBe-SSEII-2.5QFPW, 359х270 см
Belluno - універсальний диван з нескінченними варіантами конфігурацій. Включає в себе весь набір можливих функцій - змінюючі кут нахилу підголівники, розкладне ліжко типу дельфін і ємність для речей. Крісло на елетросенсорах з висувною підставкою для ніг і спинкою, що нахиляється, регульована за кутом нахилу - верхня частина спинки. Бар з висувною дерев'яною поличкою для лептопа.
Крім статичних секцій є частини які вільно переміщаються.
Стиль можна позначити як осучаснена класика. Але головна його перевага - це зручність.
Для оббивки доступні більше 40-ка відтінків кращих колекцій шкіри в трьох цінових групах, і дуже велика кількість тканин, деякі з них представлені на сайті в т.ч. ті що миються.
Доповнює всі його переваги - висока якість виробництва від польської фабрики меблів.
Ціна вказана - за комлектацію DOST(70)FL-1(70)BBL-BAR PRO Ś C- 1(70)TVBBe-SSEII-2.5QFPW, 359х270 см, з рухливими підголівниками по всьому периметру, баром з столиком, кріслом з функцією релаксу - висувними підніжками і спинкою що нахиляється - на електроприводі. Матрац в розкладному ліжку тепер оббитий тією ж тканиною, що і весь диван.
Також з доступних модулів можна зібрати вашу конфігурацію.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Можливість вибору широкої гамми кольору, якості та дублення шкіри, однотонної тканини, а також поєднання різного типу матеріалу двох кольорів (в опціях), а також кольору нитки. |
| Розкладання | Тип розкладання - дельфін |
| Ніша | Присутня |
| Ніжки | Металеві хромовані, Дерев'яні - колір дерева можна обрати в опціях |
| Сидіння | Високоеластична піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Високоеластична піна на еластичних ременях |
| Підлокітники | Пінополіуретан (довічна експлуатація) |
| Підголівник | Присутні, збільшують висоту спинки від 41 см до 66 см, змінюють кут нахилу і фіксуються |
| Реклайнер | Розкладаються підніжки і спинка електричним приводом під'єднаним до кабеля |
| Вбудований бар | з секцією для речей і розкладним столиком |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 359 см |
| Глубина | 270 см |
| Висота | 79 см, 98 см з піднятим підголовником |
| Висота сидіння | 46 см |
| Глубина сидіння | 55 см |

















