Диван тахта Voss Gala Collezione 165x101x120 cm
Voss - відродження кращих традицій класики в красивому дивані тахті за допомогою сучасних технологій і високої якості виготовлення від відомої польської фабрики меблів. Високий стиль під сучасний лофт доповнюють комфортні енергоємні матеріали в сидіннях і спинці дивана, а також турботливий дизайн, який огортає Вас з усіх боків як в чаші. Підноситься тахта на високих і зручних дерев'яних ніжках.
Підлокітники зроблені з матеріалу який дуже довго прослужить.
За своїм стилем він також чудово впишеться в спальню або велику прихожу (передпокій), чи будь-який інтер'єр де потрібно додати шик і елегантність.
Виготовляється тахта на польській фабриці Gala Collezione.
Всі комплектуючі та оббивка тільки польського виробництва.
Для оббивки доступний великий вибір тканини, а також можна замовити шкіряну тахту.
Колір дерева для ніжок можна вибрати в опціях.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Можливість вибору широкої гамми кольору, якості та дублення шкіри, однотонної тканини. |
| Розкладання | Відсутня |
| Ніжки | Дерев'яні (колір дерева можна обрати в опціях) 18 см |
| Сидіння | Високоеластична піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Високоеластична піна |
| Підлокітники | Пінополіуретан (довічна експлуатація) |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 120 см |
| Глубина | 165 см |
| Висота | 101 см |
| Висота сидіння | 47 см |






