Крісло Fido Gala Collezione на дерев'яних ніжках 83x91x109 cm
Дивитись галерею
Fido - затишне крісло в скандинавському стилі з високою огортаючою спинкою і підлокітниками з бічною підтримкою. Привабливості йому додає вишуканий класичний візерунок на стьоганих подушках спинки. Піднімається воно на високих 15 см дерев'яних ніжках.
У колекцію також входить пуфік, який можна купувати окремо. Для більшої зручності пуф можна покласти біля крісла під ноги.
Для оббивки доступний великий вибір тканини групи 0, А, B і C, також можна замовити шкіряний диван з шкірзамінником в нижній частині дивана, всі комплектуючі - європейського виробництва і відповідно високої якості.
Колір дерева для ніжок можна вибрати в опціях.

| Конфігурація | |
| Оббивка | Вибір широкої гами кольорів шкіри Madras в поєднанні з шкірзамінником, однотонної тканини групи 0, А, B і C, а також кольору нитки |
| Ніжки | Дерев'яні, (вибір кольору в опціях) 15 см |
| Сидіння | Високоеластична піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Високоеластична піна на еластичних ременях |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 83 см |
| Глубина | 91 см |
| Висота | 109 см |
| Висота сидіння | 49 см |
| Глубина сидіння | 59 см |














