Диван Party Libro розкладний 3SFBK, 250x95x108 cm
Party - широкий розкладний диван на сталевих ножках, з рухомими підголівниками, з містким баром в обох підлокітниках і красивим стьобаним візерунком на сидіннях. Він має повноцінне спальне місце з дуже простою і легкою у використанні системою розкладання на допоміжному автоматі, яка піднімається і опускається легким рухом.
Завдяки сучасним якісним наповнювачам з високо-еластичної піни і енергоємних пружин Бонеллі диван дуже зручний для сну, сидіння і лежання. Завершують композицію стильні чорні ніжки.
Можна додати додаткові подушки в опціях - маленькі чи великі. Колір подушки можна підібрати в тон або вказати будь-який з доступних. Також можна вибрати подушки з принтом Play - Rose, LOL, Euro, Gitara, Street, Motorcycle, Paris, Chicago, Manhattan, Sound, Love.
Виготовляється диван на польській фабриці Libro.
Всі комплектуючі та оббивка тільки польського виробництва.
В якості оббивки доступна найкраща тканина від польських фабрик. Подивитися зразки можна за посиланням.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Тільки тканина польських фабрик в т.ч. з принтом |
| Розкладання | Підйомна easy lift - леопард |
| Ніжки | Металеві чорні |
| Сидіння | Високоеластична піна на пружинах Бонеллі і на ортопедичних хвильових пружинах |
| Додаткові опції | Можна вибрати додаткові подушки і валики в опціях |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 250 см |
| Глубина | 108 см |
| Висота | 74-95 см |
| Спальне місце | 193x140 см |



















